• Eser Sigorta'dan müşterilerine özel bir yenilik daha! devamı »
Faydalı Bilgiler
  • Özel Sağlık Sigortası Hakkında Bilmeniz Gerekenler devamı »
  • Özel Sağlık Sigortasının Diğer Teminatları devamı »
  • Ayakta Tedavi Teminatları Nelerdir? devamı »
  • Yatarak Tedavi Teminatları Nelerdir? devamı »
  • Bütçenize Uygun Sağlık Sigortası Nasıl Olmalı? devamı »

TCMB Döviz Kuru

USD: 33.0157     EURO: 35.9265


Sigorta Teklif Formu
Hasar Yönetimi

Hasar Yönetimi

Eser Sigorta, yönetim kadrosu ve birikimiyle ülkemizde farklı bir sigortacılık anlayışının doğmasına neden olmuştur. Ölüm, daimi sakatlık, maddi hasar, tedavi giderlerinizi çözümlemek için uzman kadromuzla sizinleyiz...

Özellikle ota hasarlarının nerede ne zaman başınıza gelebileceğini kestirmek mümkün değildir. Bu nedenle Acentenizin seçiminde her an ulaşılabilir olması hususu çok önemlidir.

Hasar süreçlerinizde hazırlamanız gereken belgeler, hasar ihbar ve takibi, sigorta şirketlerince sağlanan çekici, ikame araç vb. asistans hizmetlerinde karşılaşabileceğiniz tüm güçlükler ancak ulaşılabilir ve güçlü Acente desteğiyle bertaraf edilebilecektir.

Eser Sigorta Türkiye'de günümüzde yaygınlaşmaya başlayan sigortacılık sektöründen, sigorta kapsamında herhangi bir değerin zarara uğraması halinde mağdurların zararlarını tasfiye etmek amacıyla ve sigortalının haklarını korumak amacıyla kurulmuştur.

Sigorta kapmasında olan haklarınızın tam olarak neler olduğunu biliyor musunuz?

Ülkemizde birçok insan çeşitli konularda sigortacılık hizmetlerinden faydalanmış, fakat sigorta kapsamında olan haklarını tam olarak bilmedikleri için mağdur duruma düşmüştür.

Birçok kişi, kurum ve kuruluş yaptırmış olduğu sigortanın kapsamı konusunda detaylı bir bilgiye sahip değildir. Sigorta yaptırmak günümüz şartlarında zaruri hale gelmiş, tabii ki sahip olduğunuz haklarınızı biliyor ve haklarınıza sahip çıkabiliyorsanız.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun ekibimiz yaygın hizmet ağı ile sizlere ulaşabilmekte ve hizmet verebilmektedir UNUTMAYIN! Yaptırmış olduğunuz sigortanız, sizin bildiğinizden çok daha fazla geniş kapsamlı olabilir. Haklarınıza sahip çıkmak için bizden ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.