• Eser Sigorta'dan müşterilerine özel bir yenilik daha! devamı »
Faydalı Bilgiler
  • Özel Sağlık Sigortası Hakkında Bilmeniz Gerekenler devamı »
  • Özel Sağlık Sigortasının Diğer Teminatları devamı »
  • Ayakta Tedavi Teminatları Nelerdir? devamı »
  • Yatarak Tedavi Teminatları Nelerdir? devamı »
  • Bütçenize Uygun Sağlık Sigortası Nasıl Olmalı? devamı »

TCMB Döviz Kuru

USD: 33.0157     EURO: 35.9265


Sigorta Teklif Formu
GROUPAMA SİGORTA

GROUPAMA SİGORTA

En uygun Groupama Sigorta sağlık sigortası fiyatları Eser Sigorta'da! Sağlık sigortası fiyatlarını karşılaştırın, en uygun poliçeyi alın.

Sağlıklı Günler Diliyoruz...

Önce sağlık diyorsanız, kendinizin ve ailenizin sağlığını herşeyden önde tutuyor ve değer veriyorsanız, Groupama’nın farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmış sağlık sigortalarından biri mutlaka size göre!

Seçeceğiniz plan sayesinde hem sağlığınızı güvence altına alacaksınız hem de Groupama’nın size sunduğu; ürünlere göre farklılık gösteren ücretsiz ve kapsamlı check-up, ömür boyu yenileme garantisi, hastane sonrası limitsiz ayakta tedavi gibi birçok avantajdan yararlanabileceksiniz.

Sağlık ürünlerimiz ile;

  • Sadece Yatarak Tedavi Teminatı içeren Turkuaz Plan ile; hastanede yatış gerektiren durumlarda masraflarınız Groupama güvencesi altında.
  • Ayakta ve Yatarak Tedavi Teminatı içeren paketler ile yurtdışında da olası risklere karşı Groupama her zaman yanınızda.
  • Alternatif Sağlık Sigortası ile; Türkiye’de ki seçkin anlaşmalı sağlık kuruluşlarından, katılımsız olarak ya da düşük katılım payları ile nitelikli sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik tüm tedavilerde katılım payı uygulaması ile anlaşmasız sağlık kuruluşlarında dahi yanınızdayız. Seçilen alternatif planlar sayesinde hem sağlığınızı güvence altına alacak, hem de bütçenizi koruyacaksınız.
  • İlk Yardım Sağlık Sigortası ile; acil tanımına giren ve hayati tehlike taşıyan hastalık ve kaza hallerinde ilk 12 saat içinde yapılan tıbbi müdahaleleri teminat altına alabilirsiniz. Farklı paket alternatifleri ile size sunulan ekonomik çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.
  • Seyahat Sağlık Sigortası ile; yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde kendinizi ve sevdiklerinizi olası sağlık risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz.

Gelin siz ve sevdikleriniz için en uygun sağlık planını birlikte seçelim! Farklı teminatlarda ürün sigorta seçeneklerimiz için acentemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Alternatif Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası bir ihtiyaç ama aynı zamanda lüks bir harcama diyorsanız; Groupama Alternatif Planları ile tanışma zamanı artık gelmiş demektir. Groupama'nın farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmış alternatif sağlık ürünlerinden biri mutlaka size göre… devamı »

Grup Sağlık Sigortası

Herkes “sağlıkla” çalışmalı, “sağlıkla”seyahat etmeli... devamı »

Sadece Yatarak Tedavi

Sadece Yatarak Tedavi Teminatı içeren Turkuaz Plan ile; hastanede yatış gerektiren durumlarda masraflarınızı Groupama güvencesi ile teminat altına alabilirsiniz. Bu paket, yurtdışında da sizi olası risklere karşı teminat altına alır. devamı »

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası ile, hem yurtiçi hem de yurtdışı tatillerinizde ve seyahatlerinizde, beklenmedik risklere karşı geniş kapsamlı teminat imkanından faydalanabilirsiniz. devamı »

SMART Seyahat Sağlık Sigortası

Öğrencilere özel hazırladığımız SMART Seyahat Sağlık Sigortası ile yurtdışında da desteğimizi sürdüreceğiz... devamı »

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası

11 Nisan 2014’de yürürlüğe giren, yabancı uyruklu vatandaşlara “Özel Sağlık Sigortası yaptırma zorunluluğu” kapsamında; Groupama Sigorta olarak size özel avantajlarla FİT Sağlık Sigortası’ nı hazırladık! devamı »

Yatarak ve Ayakta Tedavi

Limitsiz Yatarak Tedavi Teminatlarına ek olarak Ayakta Tedavi Teminatlarından da yararlanabileceğiniz K, K1, K2, E ve G Planlarımızdan biri mutlaka size göre... devamı »

İlk Yardım Sağlık Sigortası

İlk Yardım Sağlık Sigortası ile; karşılaşacağınız acil sağlık sorunları karşısında ekonomik primlerle güvence sahibi olabilirsiniz. devamı »