• Eser Sigorta'dan müşterilerine özel bir yenilik daha! devamı »
Faydalı Bilgiler
  • Özel Sağlık Sigortası Hakkında Bilmeniz Gerekenler devamı »
  • Özel Sağlık Sigortasının Diğer Teminatları devamı »
  • Ayakta Tedavi Teminatları Nelerdir? devamı »
  • Yatarak Tedavi Teminatları Nelerdir? devamı »
  • Bütçenize Uygun Sağlık Sigortası Nasıl Olmalı? devamı »

TCMB Döviz Kuru

USD: 33.0157     EURO: 35.9265


Sigorta Teklif Formu
HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Tüm bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınız için biz size gelelim en doğru teminatı en uygun fiyata sunalım.

Eser Sigorta, 2010 yılından bu yana sektörde lider olan sigorta şirketlerinin acentesi olarak tüm branşlarda sigortacılık hizmeti vermektedir.

Tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla verdiği sigortacılık hizmetinde sigortalının ihtiyacını tespit ederek gerekli teminatları en uygun şartlar ve primle sunmaktadır. Risk gerçekleştiği zaman sigortalısını yalnız bırakmayarak hasar ödenene kadar sigorta şirketi ile ilgili tüm ilişkilerinde sigortalısının yanında olmuştur.

"Hayat boyu müşteri" için "önce müşteri" anlayışını benimseyerek yürüttüğü çalışmalar neticesinde bireysel ve kurumsal portföyünü gün geçtikçe arttırmaya devam etmektedir.

Acentesi oldugu sigorta şirketlerinin de güvenini kazanmış olan Eser Sigorta verdiği sigortacılık hizmetlerine bu ilkeler doğrultusunda devam edecektir.

Bireysel Hizmetlerimiz

Hayatınızın her anında yanınızdayız, hizmetinizdeyiz... Sahip olduklarınızı, sevdiklerinizi ve kendinizi güvence altına almak istiyor ama hangi sigorta şirketini ve hangi ürünü seçeceğinizi bilemiyor musunuz? devamı »

Hasar Yönetimi

Eser Sigorta, yönetim kadrosu ve birikimiyle ülkemizde farklı bir sigortacılık anlayışının doğmasına neden olmuştur. Ölüm, daimi sakatlık, maddi hasar, tedavi giderlerinizi çözümlemek için uzman kadromuzla sizinleyiz... devamı »

Kurumsal Hizmetlerimiz

İhtiyaçlarınızı biliyor, size en iyi sigorta çözümlerini sunuyoruz... devamı »