• Eser Sigorta'dan müşterilerine özel bir yenilik daha! devamı »
Faydalı Bilgiler
  • Özel Sağlık Sigortası Hakkında Bilmeniz Gerekenler devamı »
  • Özel Sağlık Sigortasının Diğer Teminatları devamı »
  • Ayakta Tedavi Teminatları Nelerdir? devamı »
  • Yatarak Tedavi Teminatları Nelerdir? devamı »
  • Bütçenize Uygun Sağlık Sigortası Nasıl Olmalı? devamı »

TCMB Döviz Kuru

USD: 33.0157     EURO: 35.9265


Sigorta Teklif Formu
MAPFRE SİGORTA

MAPFRE SİGORTA

En uygun Mapfre Sigorta sağlık sigortası fiyatları Eser Sigorta'da! Sağlık sigortası fiyatlarını karşılaştırın, en uygun poliçeyi alın.

Herşeyden önce ilk hedefimiz, bizim için en önemli olan şey sağlık...

Çünkü "herşeyin başı sağlık!" ...

Ve bunu en iyi, her bir kişinin farklı ihtiyaçlarını anlayarak ve kişiye özel çözümler sunarak sağlayabileceğimize inanıyoruz.

Peki sizin ihtiyacınız hangisi?

3S Damla

3S DAMLA Sağlık Sigorta Poliçesi SGK kapsamında çalışanlar, emekliler ve onların bakmakla yükümlü oldukları kişileri teminat altına alır. 3S DAMLA ürününe çok ekonomik prim ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. devamı »

3S Sağlık Sistemi

MAPFRE GENEL SİGORTA, uluslararası sağlık sigortacılığı uzmanlığı ile “insan” ve “yaşam kalitesi” temelli örnek sağlık sigortacılığı sistemiyle yanınızda. devamı »

Acil Vakalar Sigortası (AVS)

MAPFRE GENEL SİGORTA Acil Vakalar Sağlık Sigortası (AVS) ürünümüzle, sizleri küçük bir maliyetle, büyük tehlikelerden korumayı amaçladık… devamı »

Çözüm Sağlık Sigortası

MAPFRE GENEL SİGORTA, Çözüm Sağlık Sigortası, ekonomik nedenlerle sağlık sigortası yaptırmaktan çekinenlere bir çözüm oluşturmak amacıyla geliştirildi. devamı »

Fark Yok Sigortası

MAPFRE GENEL SİGORTA ile SGK’lılara anlaşmalı hastanelerde fark ücreti ödemek yok! İnanılmaz uygun fiyatlarla Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın, anlaşmalı kurumlardan fark ödemeden yararlanın. devamı »

Ferdi Aile Poliçesi (FAP)

MAPFRE GENEL SİGORTA, FAP Sağlık Sigortası ile sizlere yurtiçinde ve yurtdışında geçerli farklı sağlık teminatı seçenekleri sunuyor. devamı »

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası

Hastalığın ne zaman ortaya çıkacağı ve kimin başına geleceğini bilmek mümkün değil. Bu noktadan yola çıkarak MAPFRE GENEL SİGORTA olarak Tehlikeli Hastalıklar Sigortası ürününü geliştirdik. devamı »